KONST / Litografier / Färglitografi 13351098
nr 1335 1098
Helmtrud Nyström
(f. 1939), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 82/90, daterad 1982. Motivet: 48x49 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 29 juni 2020
kl 18:40:21
23/6 13:48:35
29 jun
Kvinnliga konstnärer
Läs mer om Kvinnliga konstnärer
Helmtrud Nyström
Läs mer om Helmtrud Nyström